1
Udostępnij

Mój Apel – ( także krótkie wspomnienia po latach- widząc obecnie co się dzieje ).Oczywiście każdy sam podejmuje decyzję !!!! Uważajcie i szczepcie się, ponieważ wiem jak ciężko z tego wyjść będąc w 2020 r -jak jeszcze nie było tyle szczepionek ,będąc w trzech szpitalach 50 dni- dziękuję szpitalowi w Rudzie Śląskiej -Goduli za pomoc z przekazem do szpitala Specjalistycznego przy PCK w Częstochowie oraz wspaniałej obsłudze medycznej -dziękuję Kingo za ogromne wsparcie i w końcu do MSWiA w Katowicach (mimo pobytu poza domem ,bez urodzin ,świat i sylwestra ) ale Jestem ogromnie wdzięczna dziękuję szpitalowi w Katowicach MSWiA ? Uważajcie bo skutki uboczne odczuwalne są do chwili obecnej.

Proszę wszystkich, aby traktowali to poważnie, a nie ,że mnie to nie spotka …niestety…Uważajcie na Siebie ! TERAZ JUŻ MIAŁAM ŚWIĘTA ,w takich chwilach docenia się każdą chwilę , bo wszystko się przypomina- będąc ciągle na oiomi-e i intensywnym nadzorze, pomimo wcześniejszych lat w śpiączce farmakologicznej ( każda miesięczna ) -2 razy na oiomi-e z powodu innej choroby, dlatego pisząc książkę przekażę wdzięczność kadrze medycznej jak jest im ciężko, od 2018 roku będąc często w szpitalach- dziękuję za wszystkie te lata Szpitalowi na Goduli -fachowa pomoc neurologiczna i oiomow-a ? Dużo już przeszłam, dlatego wszystko opisuje z wdzięczności za pomoc – pisząc książkę na temat śpiączki farmakologicznej. W tej chwili analizuje dane i projektuję program komputerowy, który będzie pomagał młodzieży i innym osobom aby funkcjonować jak przedtem i analizuje jaki jest najważniejszy czynnik który ma tak decydujący wpływ- przy użyciu SI – sztucznej inteligencji oraz deep learningu oraz przy użyciu uczenia maszynowego.

Dodatkowy artykuł z Dziennika Zachodniego źródło oraz link do raportu na Śląsku

https://dziennikzachodni.pl/koronawirus-w-woj-slaskim-znow-atakuje-najwiecej-zakazen-w-katowicach-sosnowcu-czestochowie-i-powiecie-tarnogorskim/ga/c14-15978143/zd/53840537?fbclid=IwAR09-9HyQ4vmv_bAPQgdU5Xvr1GtHSU6dbFsLOLgqE4B9cXQe4dEaoQ3Bog


Like it? Share with your friends!

1
admin

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
Skip to content