JetDrive 6 Professional Dysk pod pełną kontrolą

1 min


0
Udostępnij

Program JetDrive Pro to program, który oferuje zaawansowane funkcje związane z defragmentacją i porządkowaniem dysku twardego na komputerze. Program umożliwia defragmentację systemowych plików chronionych przez system.

Najważniejsze funkcje programu:

  • sprawdza dysk twardy – utrzymuje dysk twardy w dobrej kondycji, poprzez regularne wykonywanie skanowania dysku, wykrywanie na nim błędów i ich eliminacje;
  • defragmentuje dysk twardy i pliki systemowe – usprawnia i przyspiesza pracę komputera poprzez szybką defragmentację dysku i chronionych plików systemowych; dzięki temu komputer będzie działać z pełną wydajnością,
  • planowanie zadań – zaznaczając odpowiedni opcje, możemy zapomnieć o konieczności ręcznego defragmentowania dysków twardych (wszystko odbędzie się automatycznie w wyznaczonym czasie).

Rejestracja programu – Producent www.abelssoft.net

https://www.abelssoft.de/en/windows/system-utilities/jetdrive

Planowanie defragmentacji

W górnym oknie programu klikamy na ZAPLANUJ, a następnie na Utwórz plan czasowy i Next. Z listy wybieramy dysk i zaznaczamy pod nim opcję + defragmentuj ten dysk. Klikamy na next , a później na Wybierz manualnie i next. W następnym oknie klikamy na Utwórz plan czasowy i zaznaczamy na np. tygodniowy i dalej. Zaznaczamy dzień i godzinę cyklicznej defragmentacji i potwierdzamy Dalej. Na zakończenie klikamy na Utwórz zadanie i zakończ.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
Skip to content